Twój PR nigdy nie był tak jasny

Jesteśmy nowoczesną agencją Public Relations. Nasi klienci to przede wszystkim firmy z branży technologicznej oraz prawniczej. Tworzymy i realizujemy strategie komunikacji, które nie tylko precyzyjnie trafiają do grupy docelowej, lecz przekładają się również na imponujące zasięgi i wymierne efekty biznesowe.

Nad medialnym sukcesem naszych klientów czuwa zespół doświadczonych specjalistów. Nasza praca to nasza pasja, dlatego zawsze stawiamy na efekty. Przy minimalnym zaangażowaniu klienta kreujemy tematy i tworzymy treści, które trafiają na strony czołowych polskich tytułów prasowych i serwisów internetowych.

Co nas wyróżnia

skuteczność

Nasi klienci miesiąc w miesiąc obecni są w największych tytułach prasowych. Jakościowe publikacje w wiodących polskich mediach to dla nich standard

dajemy więcej

Pod względem wyników, jakie osiągamy dla naszych klientów, znajdujemy się w rynkowej czołówce. W Polsce istnieje niewiele agencji, które potrafią utrzymać nieprzerwaną obecność marki w mediach na takim poziomie.

samodzielność

Wszystko bierzemy na siebie. Prowadzimy komunikacje zewnętrzną przy minimalnym zaangażowaniu klienta, które najczęściej sprowadza się wyłącznie do akceptowania koncepcji czy materiałów prasowych.

Nasi klienci

Czym się zajmujemy

PROWADZIMY BIURA PRASOWE

ORGANIZUJEMY WYDARZENIA DLA DZIENNIKARZY​

DBAMY O RELACJE Z DZIENNIKARZAMI​

TWORZYMY I REALIZUJEMY STRATEGIE KOMUNIKACJI​

PISZEMY CIEKAWE I JAKOŚCIOWE ARTYKUŁY

GENERUJEMY IMPONUJĄCE ZASIĘGI ORAZ AVE

KREUJEMY MEDIALNYCH EKSPERTÓW

ZARZĄDZAMY KOMUNIKACJĄ KRYZYSOWĄ

WSPIERAMY STARTUPY

Poznaj nasz zespół

marcel1-p7eu1mpmj292j33hp4p4xqwsbsvurcrt4u6u2whtoo
Marcel Płoszczyński
Chief Executive Officer

Założyciel agencji Lightbe. Ma wieloletnie doświadczenie w public relations, o czym świadczą dziesiątki projektów, które zrealizował dla polskich i międzynarodowych firm z branż technologicznej czy marketingowej. Wśród nich znajdują się takie marki jak Uber, IDC Polska czy Cloud Technologies. Prowadził autorski talk-show „Na poddaszu”, emitowany na kanale TVN Religia, a później TBN Polska. Jest również autorem bloga Ponioslo.pl, poświęconego życiu w Azji Południowo-Wschodniej.

michal1-p7eu76x8yrv5810o818o6udyuvh1avumwd59au8yvc
Michał Jackowski
Head of Content

Pierwsze zawodowe szlify zdobywał w lubelskiej „Gazecie Wyborczej”. Zaczynał od tematów związanych z edukacją i szkolnictwem wyższym, a przez sprawy miejskie, politykę i sport, dotarł do działki gospodarczej. Dla krajowej Wyborczej podejmował tematy związane z sektorem IT i nowych technologii. Publikował też w „Newsweeku”. Z wykształcenia politolog (specjalizacja doradztwo polityczne i medialne), a także absolwent administracji na UMCS w Lublinie.

magda z
Magda Zubrycka-Wernerowska
Senior PR Consultant

Tłumaczka literackich bestsellerów, redaktorka prasowa i wydawnicza. Współpracowała z tygodnikiem Do Rzeczy, publikowała w magazynach społeczno-politycznych, np. Myśl.pl. Ukończyła stosunki międzynarodowe na SGH ze specjalizacją dyplomatyczną, a zdobyte kwalifikacje wykorzystywała w obszarze PR-u politycznego na Warmii i Mazurach. Jako zapalona aktywistka społeczna realizowała też kampanie komunikacyjne dla organizacji pomocowych. Entuzjastka tematyki AI i powieści Philipa K. Dicka.

Chcesz do nas dołączyć?

Aktualne oferty pracy:

PR Consultant

Polecają nas

Blog

Zapisz się na newsletter

Siedziba w Polsce

E-mail: hello@lightbe.pl
Tel: +48 732 231 069
Adres: ul. Słowackiego 24/1101
35-060 Rzeszów