We are a PR Agency specializing in media relations

Our clients are primarily companies from the technology industry operating in the B2B sector. We create and implement communication strategies that not only precisely reach the target group, but also translate into impressive ranges and measurable business effects.

A team of experienced specialists watches over the media success of our clients. Our work is our passion, which is why we always focus on results. With minimal customer involvement, we create topics and create content that goes to the websites of leading Polish press titles and websites.

office_1-1xzlssv8a3qnu0co9tboa5k830dosxljc7trmt22tmwm

Our services

WE RUN PRESS OFFICES​

WE ORGANIZE EVENTS FOR JOURNALISTS​

WE MAINTAIN RELATIONS WITH JOURNALISTS

WE CREATE AND IMPLEMENT COMMUNICATION STRATEGIES​

WE WRITE QUALITY ARTICLES​

WE DELIVER OUTSTANDING RESULTS

WE CREATE MEDIA EXPERTS​

WE MANAGE CRISIS COMMUNICATION​

WE SUPPORT STARTUPS

Our customers

Meet our team

marcel1-p7eu1mpmj292j33hp4p4xqwsbsvurcrt4u6u2whtoo
Marcel Płoszczyński
Chief Executive Officer

Założyciel agencji Lightbe. Ma wieloletnie doświadczenie w public relations, o czym świadczą dziesiątki projektów, które zrealizował dla polskich i międzynarodowych firm z branż technologicznej czy marketingowej. Wśród nich znajdują się takie marki jak Uber, IDC Polska czy Cloud Technologies. Prowadził autorski talk-show „Na poddaszu”, emitowany na kanale TVN Religia, a później TBN Polska. Jest również autorem bloga Ponioslo.pl, poświęconego życiu w Azji Południowo-Wschodniej.

kaska2-p7evawlrps89qxbzbp881bm2dxqbiiidcxes8pd5zc
Katarzyna Mularz
Head of Content

Z doświadczenia: dziennikarz, z wykształcenia: adwokat, z przekonania: wierzy w sprawczą potęgę słowa i ogromne możliwości, jakie niesie umiejętne posługiwanie się nim. Pracowała w “Nowinach” – największej newsowej redakcji w południowo-wschodniej Polsce – przez kilka ostatnich lat pełniąc tam rolę zastępcy red. naczelnego. Obecnie zarządza działem kontentowym w Lightbe. Odpowiada również za strategię kontentową, rozwój i zasięgi produktów w Sembot.com i grupie Marketing i Biznes. Prywatnie: zakochana w nowych technologiach, dobrym designie, Dalekiej Północy i kawie jakości speciality.

michal1-p7eu76x8yrv5810o818o6udyuvh1avumwd59au8yvc
Michał Jackowski
Senior PR Consultant

Pierwsze zawodowe szlify zdobywał w lubelskiej „Gazecie Wyborczej”. Zaczynał od tematów związanych z edukacją i szkolnictwem wyższym, a przez sprawy miejskie, politykę i sport, dotarł do działki gospodarczej. Dla krajowej Wyborczej podejmował tematy związane z sektorem IT i nowych technologii. Publikował też w „Newsweeku”. Z wykształcenia politolog (specjalizacja doradztwo polityczne i medialne), a także absolwent administracji na UMCS w Lublinie.

Prywatnie chciałby pomniejszać swoją książkową listę wstydu, ale skutecznie uniemożliwiają to kolejne rowerowe wyprawy oraz dziesiątki godzin spędzanych na oglądaniu sportu

Testimonials

Subscribe our newsletter

Headquarters in Poland

E-mail: hello@lightbe.pl
Tel: +48 732 231 069
Adress: Słowackiego Street 24/1101
35-060 Rzeszów, Poland